top of page
efce5656742041b9be3a11cb0be0cd3a.jpg

Ön büro, housekeeping, yiyecek-içecek gibi misafire operasyon departmanlarımızda da en küçük ayrıntıya kadar servis standartları kitapçıklarımıza uygun şekilde yüksek kalitede hizmet veririz. Organizasyon şemaları tüm tesislerimizde standarttır.

PHM olarak servis vermenin bir sanat olduğuna inanırız. "Dizayn sadece oyunun bir parçasıdır, geri kalan her şey servistir" inancını taşıyarak bu konuda büyük bir tutkuyla çalışırız.

Detaylı işe alım süreçlerinin ardından aramıza katılan arkadaşlarımız otelde görevlerine başlamadan önce "Servis Sanatı" eğitiminden geçerler. Kurumumuz içerisinde bu prensibi benimsemiş yönetici arkadaşlarımızla beraber ekiplerimiz 7/24 perdesi kapanmayan bir sahnede misafirlerimize servis sanatını icra etmekteler.

Otelin içindeki koku, arka fonda akan özenle seçilmiş müzik, modern iç mimari ve sanatsal dokunuşlardan oluşan bu sahnede kostümlerimizi giyip, gösterideki rolümüzü en samimi ve profesyonel şekilde benimseyen donanımımızla, repliklerimizle ve vücut lisanımızla, konaklamaları sonucunda misafirlerimizin zihinlerinde müthiş bir tiyatro gösterisinin bıraktığı lezzeti yaratmak için çalışırız.

"Servis Sanatı" Point Hotel'in tüm dünyaya duyurmak istediği yüksek servis kalitesinin temelini oluşturan düşünce, anlayış ve kurallardan oluşur. "Servis Sanatı" doğru olanı yapmamızı, iş tanımları ve iş akışı standartlarımızda işleri doğru şekilde yerine getirmemizi sağlar.

bottom of page