top of page
24334bdc19e74fe3955bb2cc57def041.jpg

İşlettiğimiz tesislerde, misafirlerimize hizmet sunduğumuz operasyonel departmanlar ve arka plan ofislerinde çalışan yönetim departmanlarındaki tüm işler yazılı iş akışı ve iş tanımı kitaplarımıza uygun şekilde uygulanır. Uygun pozisyon profili ve organizasyon şemasıyla doğru işe doğru eleman alarak, sürekli eğitim ve kontrolle bunu sağlarız.

Amacımız

Amacımız, 'Bulunduğumuz şehrin en iyi servis veren oteli olmak'tır. Şehirde bizden çok daha iyi manzaralı, çok daha merkezi, çok daha modern oteller inşa edilebilir.

Ancak bu otellerden hiçbiri bizim kadar iyi servis veremez. Her şey taklit edebilir ama servis anlayışımız ve kalitemiz taklit edilemez.

Vaadimiz

Otelimize gelen tüm misafirlerimize güler yüzlü, samimi ancak profesyonel standartlarda servis vermekten zevk duyar, memnuniyet hikayeleri yaratmak için çaba harcarız.

Eksiklerimiz ve hatalarımız olduğunda, akılcı ve zamanında çözümler ve ilgimizle misafirlerimizin huzurunda bunu da memnuniyete çevirmesini biliriz. Misafirlerimizi doğru bir şekilde karşılar, ağırlar ve uğurlarız. Kişisel ve farklı bir hizmet deneyimi yaşatmak bizim için önemlidir.

Vaadimiz konuklarımıza verdiğimiz sözdür, bizim itibarımızdır ve onu korumak kurum olarak tartışmasız bir numaralı önceliğimizdir.

Sloganımız

Her zaman memnuniyetle...

Point çalışanları; departmanları, görevleri, çalışma yerleri ve saatleri ne olursa olsun, otelimizin sloganı doğrultusunda hareket ve iş yapış tarzlarını ayarlarlar. 'Her zaman memnuniyetle' sloganıyla, yaptığımız ve yapmak zorunda olduğumuz her işi gerçekten isteyerek ve işin hakkını vererek eksiksiz, talepte bulunan misafirlerimizi tam olarak bu konuda tatmin etmeyi hedefleyerek yerine getiririz.

Otelimizin logosunda bulunan üç nokta, sloganımızdaki 'her zaman' kelimesi ile örtüşür. Taleplere ve yeniliklere her zaman, her koşulda açık olduğumuzu ve bunu memnuniyetle yaptığımızı konuklarımıza hissettirmeliyiz.

bottom of page